Навчання з питань пожежної безпеки

Спеціальне навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки, пожежно-технічний мінімум для працівників

Навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб та працівників підприємств, установ та організацій регулюється:

– статтею 40 Кодексу цивільного захисту України;
– Порядком здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 р. № 444;
– Порядком затвердження програм навчання та інструктажів з питань пожежної безпеки, організації та контролю за їх виконанням, затвердженим наказом МВС від 05.12.2019 № 1021, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 3 лютого 2020 р. за № 108/34391.

Посвідчення з пожежної безпеки потрібно для

Курси з пожежної безпеки та ПТМ

Якщо Вам або Вашим підлеглим потрібно пройти курси навчання з пожежно-технічного мінімуму, або ж виникла необхідність отримати посвідчення з пожежної безпеки, Ви можете пройти навчання без відриву від виробництва – дистанційно, на території навчального підприємства або на підприємстві замовника. Після закінчення видається посвідчення встановленого зразка.

Навчання пожежної безпеки – це один з найважливіших елементів загальної культури безпеки. Перевірка знань пожежно-технічного мінімуму полягає в контролі правильності кроків при виникненні спалаху. Ознайомлення співробітників і керівників різних установ з правилами пожежної безпеки проводиться для того, щоб підвищити рівень протипожежної культури, для стабілізації обставин в області пожежної безпеки як на виробництві, так і в побуті.

Пожежно технічний мінімум

Особи, які приймаються на роботу, пов’язану з підвищеною пожежною небезпекою (електрозварники, газорізальники, механіки, оператори АЗС та інші), повинні попередньо (до початку самостійного виконання роботи) пройти спеціальне навчання (пожежно-технічний мінімум). Навчання з пожежно-технічного мінімуму проводиться 1 раз на рік.

Переваги навчання з нами

ДОСВІДЧЕНІ ВИКЛАДАЧІ

Наші викладачі, мають високий рівень кваліфікації, беруть участь у профільних семінарах, в курсі всіх останніх світових тенденцій.

ДОКУМЕНТИ ДЕРЖЗРАЗКА

Після проходження навчання видаємо посвідчення затвердженого зразка та витяг з протоколу. Весь пакет документів надсилаємо Новою Поштою.

НАВЧАЙТЕСЬ ДИСТАНЦІЙНО

Процес навчання та перевірки знань за бажанням замовника може проходити на порталі дистанційного навчання.

ПРАЦЮЄМО ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Співпрацюйте з МПП "Будкваліфкадри" навіть якщо ваша компанія або її філії знаходяться за межами Києва.

Лист від ДСНС про погодження програм навчання з питань пожежної безпеки